1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry w postaci klucza/zdrapki o co chodzi ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Degnerix, Sierpień 13, 2012.

1. Degnerix

Degnerix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam ostatnio przeglądając allegro trafiłęm na gry w postaci zdrapki/kodu sa one bardzo tanie tlyko nie wiem o co dokładnie w tym chodzi mógł by mi ktoś wytłumaczyć i powiedzieć czy to sie wgl opłaca czy lepiej kupic gry na płycie?
    Tutaj przykład GEARS OF WAR 2 GOW2 KLUCZ KEY XBOX NAJTANIEJ (2554167052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dostajesz kod który wpisujesz w dashu i pobierasz grę na HDD z XBL :)

4. Jolka66

Jolka66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobry wieczór. Kupiłam kod - zdrapkę - po próbie wpisania wyskakuje mi komunikat: Ten kod nie jest jeszcze aktywny.
    Czyżbym kupiła jakiś zły kod, dostałam listem kod który sama zdrapałam *był nowy.
    Na zdrapce jest napisane XBOX - kupuj gry i dodatki* 100 zł. Made in Ireland, a karta napisana po Polsku.
    Czy trzeba czekać na aktywację? o co chodzi - pomózcie proszę.

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Spróbuj wykorzystać kod wpisują go na stronie xbox.com. Zaloguj się tam swoim profilem z konsoli i w rozwijanym menu w prawym górnym rogu będziesz miała "Wymień kod" i po naciśnięciu przeniesie cię na kolejną stronę z dużym buttonem "Zrealizuj". Naciskasz go i pojawi ci się miejsce na wprowadzenie kodu. Wpisz i naciśnij potwierdz.

Jeżeli i to nie zadziała to pozostaje ci napisać/zadzwonić do supportu Microsoftu.

6. Jolka66

Jolka66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a tego kodu nie aktywuje jakoś sprzedawca? w jakimś terminalu ?bo karta ma jakiś swój kod kreskowy... sama już nie wiem.
    Niby była nowa, zdrapywałam sama, ale taka karta przechodzi jeszcze przez jakieś urządzenia lub coś? Dziwna sprawa...

Wczytywanie...

Poleć forum