1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry w wersjach cyfrowych na xone??? I parę innych pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SteelBryan666, Listopad 29, 2014.

1. SteelBryan666

SteelBryan666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wstępie witam wszystkich serdecznie.
    Obecnie jestem posiadaczem ps3 ale zamierzam kupić właśnie xone i mam kilka pytań...
    1. Rozumiem że do grania w sieci muszę mieć abonament GOLD, tak?
    2. Czy do jednego konta xlive może być przypisana więcej niż jedna konsola?
    3. Jak to jest z tymi grami w wersji cyfrowej?
    a) Czy do pobrania gry muszę mieć Golda?
    b) Czy po zakupie gry (na Allegro na przykład) mogę ją aktywować na więcej niż jednej konsoli jednosześnie?
    c) Jakie dane powinienem otrzymać od sprzedawcy po zakupie takiej gry żeby jej nigdy nie stracić?
    d) Czy konto(profil) z zakupioną grą musi widnieć na konsoli żeby gra działała?
    e) Czy grę będę mógł odsprzedać jak mi się znudzi?
    4. Czy na konto(profil) można się logować z pozycji PC?
    5. Ile kont(profilów) można nakładać na konsoli?

Bardzo proszę o wyjaśnienia osoby które są już "obcykane" w temacie.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Swoją wiedze oprę na konsoli x360

1. Rozumiem że do grania w sieci muszę mieć abonament GOLD, tak?
    -Tak, warto popatrzeć za promocjami na internecie, ale uważaj na zbyt tanie i czytaj 5 razy opisy aukcji

2. Czy do jednego konta xlive może być przypisana więcej niż jedna konsola?
    -Może

3. Jak to jest z tymi grami w wersji cyfrowej?

a) Czy do pobrania gry muszę mieć Golda?
    -nie, ale z goldem mogą się trafić zniżki

b) Czy po zakupie gry (na Allegro na przykład) mogę ją aktywować na więcej niż jednej konsoli jednocześnie?
    -Na allegro sprzedawanie są konta z grami, po ściągnięciu konta zaczyna się ściągać gra która jest dostępna na całej konsoli, na temat gier z allegro należy zapytać użytkowników z doświadczeniem w tym temacie :p

c) Jakie dane powinienem otrzymać od sprzedawcy po zakupie takiej gry żeby jej nigdy nie stracić?
    -W mailu powinieneś dostać login i hasło do profilu, jak już wyżej pisałem, więcej nie wiem

d) Czy konto(profil) z zakupioną grą musi widnieć na konsoli żeby gra działała?
    -nie, gra zostaje na konsoli nawet po skasowaniu profilu i jest dostępna dla wszystkich profili na konsoli

e) Czy grę będę mógł odsprzedać jak mi się znudzi?
    -nie, tak to już jest z tymi grami cyfrowymi

4. Czy na konto(profil) można się logować z pozycji PC?
    -poprzez oficjalną stronę możesz zobaczyć w co grali twoi znajomi, aktywować kod, czy podejrzeć swój gamescore i osiągnięcia

5. Ile kont(profilów) można nakładać na konsoli?
    -tyle ile ci się zmieści na dysku

4. Shadek

Shadek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tego co wiem konta z grami na allegro na konsole Xbox one dostajesz na zawsze.

Wczytywanie...

Poleć forum