1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry w wersji elektronicznej na xbox'a.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mi Nam, Styczeń 1, 2014.

1. Mi Nam

Mi Nam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Takie pytanie. Jeżeli kupię na allegro czy gdzieś tam indziej grę w wersji elektronicznej to będę musiał ją tam pobrać na dyski itd. (Chodzi o zakupy na allegro, gdzie pobieramy czyjś profil a z profilu grę). I przypuśćmy padnie mi dysk w xboxie. Wiadomo, zapisane rzeczy będą stracone. I teraz moje pytanie, czy zakupione gry w wersji elektronicznej będą jakoś przypisane do mojego konta i będę je mógł ponownie ściągnąć/zainstalować na konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po zakupie możesz ściągać ile razy chcesz.

PS. Lepiej nie kupować tych kont z allegro, łatwo można wyłapać bana.

1 osoba to lubi.
  4. Mi Nam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W regulaminie XBL pisze nawet wyraźnie, że nie możesz używać czyjegoś konta a poza tym to najczęściej gry z tych kont pochodzą z "lewych kart kredytowych". Zauważ, że na większości aukcji jest tak, że otrzymujesz dane do konta, pobierasz grę a po 24 godzinach sprzedawca zmienia hasło i potem to konto sprzedaje innemu z jakimiś grami. Kupując takie konto łamiesz regulamin i jak będzie jakaś - nazwijmy to sprawa z tymi kontami to za przeniesioną licencję możesz dostać bana..

1 osoba to lubi.
  6. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Nie pobierzesz jej jeszcze raz. Jedynie legalnie kupione punkty a za nie gry można pobierać ile razy sobie życzysz.

Wysłane przy pomocy palcy.

1 osoba to lubi.
  7. Mi Nam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak kupię w sklepie MS grę, to wtedy będę mógł pobierać ile chcę, w innym wypadku nie. Dobrze rozumiem?

8. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będziesz mógł zarówno tu i tu. Ale w przypadku kupna w Marketplace będziesz mógł spać spokojnie. (Nie dostaniesz bana).

1 osoba to lubi.
  9. Mi Nam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    AHa, okiej. Wolę wydać te kilka złotych na grę, niż później kupować nową konsolę. Okiej, dzięki za pomoc. Można zamknąć.

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie słuchaj pixela bo to panikarz i bana na bank nie dostaniesz. Problem w tym że sprzedający na 99% zabierze profil i już więcej z niego nie pobierzesz.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

11. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja nie piszę, że od razu ban leci, tylko, że grozi za takie coś ban... A o tym czy go dostaniesz to zadecyduje M$ :)

Wczytywanie...

Poleć forum