1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry według Was

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrLazy, Maj 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MrLazy

MrLazy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Wiem, że jest dużo takich tematów na necie, ale masę z nich już przejrzałem i chciałem się dowiedzieć Wasze TOP10 gier na XBOXa. Po prostu chcę już zacząć ściągać gry, bo nie długo przerabiam XBOXa i mam jak na razie tylko parę gier.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PopaY

PopaY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągać? Jeśli chcesz kraść to po co pytasz o gry skoro będziesz mógł zapewne każdą ukraść i przetestować.

4. MrLazy

MrLazy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Czy prosiłem Cię, abyś mi wykład prowadził? Pytałem o TOP10 gier, a nie czy ściągam i będę miał wszystkie gry czy nie. Nie nabijaj sobie postów, a jeżeli udzielasz durnych wypowiedzi to najlepiej w ogóle nie odpisuj.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie jesteś świeżakiem...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.