1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry wielopłytowe a freestyle 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Radek Słodki, Luty 7, 2013.

1. Radek Słodki

Radek Słodki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie odnośnie gier wielopłytowych np dead space 3,przeszedłem 1 płytkę i chcę odpalić drugą i teraz jak mam to zrobić?
    Używam freestyle 3 pliki przerabiam na GOD wrzucam na pendriva i odpalam z niego i po przejściu pierwszej płyty wyskakuje mi okienko insert disc 2,czy jest jakiś sposób lub program scalający owe dwie płyty by freestyle uruchomił drugą płytę przerobioną na GOD automatycznie?Czy jedyna opcja to xex którego też mam wgranego ale nie mam pojęcia jak się uruchamia gry przez niego,czy format pliku może być wtedy też GOD czy tylko ISO,proszę o podpowiedź ewentualnie jakiś mały tutorialik bardzo był bym wdzięczny za pomoc:)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Już było to pytanie... Opcja szukaj i znajdziesz. W jednym folderze wrzucasz dwa foldery Disc1 i Disc2

Wczytywanie...

Poleć forum