1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry!!! (Włochy)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bolek_92, Luty 17, 2010.

1. Bolek_92

Bolek_92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcę sobie zakupić xbox'a 360 we Włoszech i parę gierek. I chciałbym się od was dowiedzieć czy język Angielski jest we wszystkich grach? bo jak patrzyłem to na okładce gry wszystko jest napisane w języku Włoskim i nic po angielsku. Czy w grach na pewno będzie język światowy (Angielski)? :] Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Bo przecież pudełko będzie po włosku... Ale np prawie każda gra nie od ea mają polskie opakowanie a gra po angielsku... byś musiał się dowiedzieć.

4. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Nie koniecznie, ja mam kilka gier z francji i nie wszystkie maja jezyk ang. (cod 3 np nie ma)

5. Bolek_92

Bolek_92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kurcze to dziwne bo przecież Ang. to język światowy.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja kupiłem wczoraj wwe 2010 ntsc i miałem po włosku. Pojechałem odrazu wymienić i teraz już mam ang.

Poleć forum