1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry wwe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xbox2000, Wrzesień 6, 2014.

1. Xbox2000

Xbox2000 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mazowieckie
    Witam z tej strony Xbox2000. Mam 2 pytania odnośnie 2 gier. Niedawno kupiłem w13 używaną i mam pytanie jak odblokowywać nowych zawodników. Na stronie youtube oglądałem że można pobrać zawodników ale mnie interesuje jak odblokować zawodników. Jeżeli ktoś wie to proszę o poradę będę wdzięczny:)

Drugie pytanie brzmi : Czy 2k14 wwe PAL będzie działać na konsoli ntsc/u? . Na stronie region free nie ma nic o tej grze a ja nie chcę kupować w ciemno.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i mam nadzieje że ktoś mi pomoże :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xbox2000

Xbox2000 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mazowieckie
  4. XDFSQ

XDFSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia: