1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry wypalane ihasem nie przechodzą weryfikacji

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez darus0955, Grudzień 19, 2012.

1. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak w temacie gry nie przechodzą weryfikacji dochodzi do 54% i wywala jakieś błędy, dodam że wypalam na verbatimach. Nie wiem czy to jest od złego ustawienia imgburn czy coś, postępuję zgodnie z poradnikiem na forum.

Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys72pl

krzys72pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie jestem pewien ale moze nie masz wgranego burner max albo moze jest zle wgrany ...nie jestem pewien ale ja musialem wgrac do swojego ihasa raz jeszcze burner max

4. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    włączasz imgburn wchodzisz do zakładki tools->settings wchodzisz zakładka build -> page 2 i po prawej masz Read buffer size i ustawiasz na ponad połowę (ja mam na 350mb) następnie wchodzisz zakładka I/O -> page 2 i też na ponad połowę ( ja mam 512mb ale 350 też powinno wystarczyć ) następnie bierzesz OK i wypalasz gry

Wczytywanie...

Poleć forum