1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry xbox 360 na allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LE0N ZAWOD0WIEC, Grudzień 28, 2012.

1. LE0N ZAWOD0WIEC

LE0N ZAWOD0WIEC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, raz na allegro kupiłem grę minecraft xbox 360 edition za 20zł.
    Normalnie zapłaciłbym dużo więcej, gdyż ta gra kosztowała bodajże 1600mp, a ja po prostu kupiłem konto z grą do pobrania na mojej konsoli.
    Ten pomysł podsunął mi kolega, który większość gier kupuje właśnie takim sposobem.
    Ostatnio na allegro jest coraz mniejszy wybór gier i są one ciut droższe niż wcześniej, czy wy też kupujecie gry takim sposobem, żeby nie przepłacać? Oszukano was kiedyś? Mieliście problemy z pobieraniem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: gry xbox 360 na allegro

Za konta z grami są bany, żebyś się nie zdziwił

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Jeżeli poważnie znasz historię konta czy coś to bana mało prawdopodobne jest (Jeżeli one są kradzione od Chinczyków czy amerykanów ban w 100% po tygodniu.) Ja raz wymieniłem tutaj z forum na gta 4 w zamian za Wiedzmina 2 i póki co bana nie mam! Ale wole nie ryzykować już.

5. owiec311

owiec311 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    New York, New York, United States
    Nie wiedzialem ze tak mozna ;)

6. LE0N ZAWOD0WIEC

LE0N ZAWOD0WIEC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja kupuje tylko od zaufanych gości, którzy mają po kilkaset do kilku tysięcy komentarzy i pełno pozytywnych głosów, więc nie ma szans na bana

7. stanik92

stanik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kto Ci tak powiedział? Chyba ten sprzedawca.
    On sam nie ma pojęcia czy bana wyłapiesz, operując kilkudziesięcioma bądź setkami kont napewno ktoś wychaczy bana, że na Ciebie nie trafiło zwykły fart bądź pech ;)

8. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Szkoda nerwów. Lepiej kupić punkty "legalne" i mieć spokój. Ewentualnie przerobić konsole ^^

9. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prędzej czy później będzie BAN na konto i konsole ;)

10. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Zaraz pewnie będzie zalew typów którzy zaczną: "A mój kolega to kupił 9347364736287723 kont i od 84738463 lat nie ma bana." Zawsze szansa na bana jest. Jeśli ktoś jest chciwy i kupuje te najtańsze konta, kradzione i niesprawdzone to ban od razu. Jeśli ktoś przy tym uważa, zmniejsza się szansa na BAN'a, ale nigdy nie do zera. Ogółem nie polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum