1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PawlaQ, Lipiec 13, 2008.

1. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Witam 8) Chciał bym się dowiedzieć na jakim sklepie internetowym są najtańsze gry do xboxa niestety dopiero co kupiłem konsole i ma ona lite-ona :'( i zostały mi oryginały .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Master11cips

Master11cips Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Gry xbox 360

No stary nie ma co plakac live to potega tej platformy ;D . allegro

4. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

w sklepie internetowym EMPIK znalazłem gre 30 zł taniej niż w zwykłym sklepie internetowym...

5. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Są fajne promocje na Ultima.pl , nawet nowe tytuły jak LOST ODDYSEY - kosztują już 119 zł. Swoją drogą przykro mi że nie możesz przerobić :( może opchnij na allegro i kup raz jeszcze :)

6. karmel6

karmel6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szprotawa

Ej! Nawet jakby miał przerobioną konsolę, i tak musi mieć orginała ;) To forum nie popiera piractwa. Tu są "tylko kopie zapasowe gier" w razie jakby ktoś się bał że się porysują :D

7. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No przecież o to mi chodziło - jak już kupujesz grę za 250 zł to wypada grać na kopii zapasowej żeby przypadkiem oryginał się nie zniszczył... :p :D

Wczytywanie...

Poleć forum