1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry XBOX

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez abgx, Listopad 29, 2009.

1. abgx

abgx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka.
    Mam pytanie czy gry z Xboxa pierszego będą działać na 360 jeżeli jest np. w systemie NTSC, albo coś ? I drugie to był taki temat na tym forum skąd ściągacie gry, albo coś tego typu i tam była podana jakaś zagraniczna strona (blog chyba) gdzie była masa gier na Xboxa 1. Chciałbym się zapytać czy ktoś zna tą stronę, bo nie pamiętam adresu ? Chba na "r" się zaczynała, ale nie jestem pewny. Wiem, że nie była angielska. Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    na 99% nie będą działać bo czy to gry z xa czy360 to i tak region obowiązuje. Najlepiej znajdź gry w Twoim regionie. Tutaj masz listę gier które są kompatybilne

Xbox.com | Xbox 360 - Original Xbox Games on Xbox 360

Wczytywanie...

Poleć forum