1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry xex przez pendrive na dysk konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Artifcb, Grudzień 28, 2011.

1. Artifcb

Artifcb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem swiezo po zrobieniu RGH i moze mi ktos powiedziec czy da sie (z tego co czytalem da sie, ale wole sie upewnic) i jak przerzucic gre przerobiona przez Exiso poprzez pendriva na dysk konsoli? Problem, jest tez taki ze mam pendriva 4gb, wiec musialbym to zrobic na raty, pierw jedna czesc pilkow a potem druga. No wiec czy jesli jest taka opcja, to jak zrobic? Zapewne musze uzyc jakiegos programu, tylko jakiego? USB Xtaf? Czy musi byc jakas struktura folderow?Na konsoli mam Xex Loader wgrany przez osobe, ktora robila mi rgh. Pomozcie Panowie :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Artifcb

Artifcb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak masz xexmenu to nie powinno być zadnego problemu z penem 4 gb
    Na kompie przegrywasz połowę gry cza 1/3 jak wolisz na pena. potem w xex menu zaznaczasz wszystkie pliki z pena i przegrywasz na hdd1 w konsoli. struktura plikow musi byc taka jak na dysku w kompie. i tyle

5. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A jeszcze lepiej to wgraj sobie FSD (freestyledash) i przerabiaj gry do GOD. będzie gra miała około 40 plików po 180 MB czy jakoś tak więc się nie pomylisz przy wgrywaniu. I 2 opcja możesz wgrywać na dysk konsoli poprzez FTP. bez pena tylko kabelkiem albo przez wifi jak masz slima.

Wczytywanie...

Poleć forum