1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry xgd3 bez ihasa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez markus9292, Październik 20, 2013.

1. markus9292

markus9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Witajcie

Jakiś czas temu byłem przerabiać xboxa i ten Pan mi powiedział, że już nie trzeba ihasa do gier xgd3 tylko wystaczy program "ixtreme burner max payload tool" nagrać jakąś płytę i przed każdym na grywaniem gry włożyć tą płytę zeby odblokować napęd :) Jest może tutaj jakiś tutek jak tym nagrywać? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Siema, najpierw to sprawdź czy Twoja nagrywarka obsługuje PAY'TOOL, bo nie każda podejdzie.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. markus9292

markus9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Jak to sprawdzić? Szukałem na necie listy nagrywarek ale nie znalazłem :) Moja nagrywarka to: SlimtypeDVD A DS8A5SH XAA2

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...

Poleć forum