1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry xgd3 nie działają po aktualizacji dasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Agreas, Sierpień 22, 2012.

1. Agreas

Agreas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po tym jak przed chwilą zaktualizowałem dasha z 13599 do 15574 przestały mi działać gry z xgd3 ( z xgd2 działają bezproblemowo). Próbowałem puścić przed uruchomieniem gry muzykę z pendrive czy wyczyścić cashe, ale nie pomogło ;/. Ma ktoś jakiś pomysł, żeby to naprawić?

Edit//
    Nie sprawdziłem chyba najbardziej oczywistej rzeczy, po ponownym uruchomieniu konsoli gry z xgd3 znowu działają :).

Temat można usunąć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SnakeKRK

SnakeKRK Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KRK
    Pozostaje Ci przerobienie na LT 3.0 i powypalanie gier na nowo

4. Agreas

Agreas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jednak nie, bo jak napisałem w zedytowanej części pierwszego posta, najprostsze rzeczy mogą być najskuteczniejsze. Z grami nie ma problemu wszystkie wcześniej nagrane gry xgd3 działają bez problemu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum