1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry xgd3 nieobsługiwana plyta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamil Gasperaniec, Marzec 4, 2012.

1. Kamil Gasperaniec

Kamil Gasperaniec Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin, Poland, Poland
    SIEMKA
    mimo ze siedze juz tydzien i czytam nic nie znalazlem wiec jak w temacie od niedawna mam ihas124b z wgranym burner maxem jest problem druga juz z kolei gra wypalona przepuszczona (imgburn abgx) zero błedow po wlozeniu do napedu odpala potem czarne tło i w koncu blad: "nieobslugiwana plyta" (gry wypalone to gears of war 3 i mgs hd) gearsy(wypalane opcja truncate za czasow LT2,0) wczesniej wypalone chodza tylko z plyty(bo nie da rady zrzucic na dysk) dash mam 16999(o ile pamietam bo robilem niedawno aktualizacje dasha) mam jeszcze pare gier ale boje sie wypalac aby nie stracic plyty;/
    pomocy (naped flashowany w elektronicznym czarodzieju )
    konsola fat

Wczytywanie...

Poleć forum