1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry XGD3 problem z uruchomieniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiek-krze, Styczeń 5, 2014.

1. krzysiek-krze

krzysiek-krze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Coraz częściej brakuje mi sił w walce z "klockiem". Oto problem:
    Chciałem pograć w GTA V na LT 2.0. Jako iż nie posiadałem Ihasha to "pożyczyłem" tą gre od osiedlowego posiadaczy kopii zapasowych.
    Gra nie ruszyła ( płyta nie jest obsługiwana). Postanowiłem wziąść sprawę w swoje ręce. Zakupiłem Ihasha 124b i przerobiłem mu FW.
    Spróbowałem nagrać grę. Zmieniałem topologię nagrałem i nic. Wiele osób miało z tym problem więc myślałem że to normalne.
    Poszedłem krok dalej i sprawiłem sobie LT 3.0. Myślałem że wszystkie moje problemy się skończą. Chciałem nagrać sobie Zoo Tycoon. Obraz igła, wszystko na zielono. IMG burn ustawienia tak jak w poradniku ( abgx także) wypalone bez żadnego błędu. I co i d.... blada - płyta nieobsługiwana.
    Czytałem że IMG burn odwala więc nagrałem clonecd. Efekt ten sam. Zakupiłem fifę 2014 od osiedlowego machera i znów - płyta nieobsługiwana !!

Co się do cholery dzieje ? Sprawdzałem LT 3.0 u gościa który to montował i było wszystko ok. Miał ktoś podobny problem ?

Info orso6// Jesteś użytkownikiem, nie zakładaj tematów w Świeżakach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Płyta nieobsługiwana...
    A gdzie robiłeś to LT 3.0??
    Jaka to konsola?
    Jaki masz napęd w niej?

4. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Może masz samsuna z LT 2.01 a nie 3.0. Date produkcji konsoli daj.

5. krzysiek-krze

krzysiek-krze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Falcon 2008. Konsole robił szpec co przerabia konsolki. Już kiedyś przerabiał mi na 2.0
    Jutro jade do kumpla i sprawdzę czy na jego konolce ruszają/

Napęd z tego co kojarze to liteon

Wczytywanie...

Poleć forum