1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry xgd3- zwykła nagrywarka-xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Remix27, Czerwiec 5, 2013.

1. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Xgd2 dzialaja na kazdym lt . Powino byc w abgx na zielono wszystko to jest najbezpieczniejsza kopia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    mi chodzi o xgd3 gry na lt 3.0 nagrywanych zwykłą nagrywarką+ xbox live

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Nie zalecane bo to nie pelne kopie. instalowac sie beda, wlacz gre to do 10 min wywali blad bez mp3fix. Te kopie nie sa bezpieczne na xbox live

5. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    a jeżeli ja nie chcę grac z nimi na live? nie bede ich instalował specjalnie i nie bede wkładał do napędu z podpiętą konsolą pod neta, tylko offline, na dysku były by tylko save i archivementy

ps: grałem w army of two 40 minut ponad i nic się nie działo, z innymi grami które dostałem jest tak samo.

co do mp3fix, jest to bezpieczne?

Wczytywanie...

Poleć forum