1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry xgd3- zwykła nagrywarka-xbox live

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Varon.23, Czerwiec 5, 2013.

1. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    Witajcie, przyszły mi gry razem z konsolą, najprawdopodobniej nagrywane zwykłą nagrywarką, mam lt 3.0-lite-on, ja czesto lubie grac na xbl, gram w cod mw2( lt 2.0), i mam nagrywarkę ihas którą mam nagrane wiele kopii, nie mam zamiaru grac w te gry które przyszły, gry niby sie instalują i nie wywala ich(ale pewnosci nie mam), czy moge grac nadal w cod'a mw 2 przez live? nie chce dostac bana. pozdrawiam

są 2 błędy zółte :( w army of two: http://iv.pl/images/72941806689554788375.jpg

większosc jest niebieska i zielona

Alert Zły dział - DOG

Wczytywanie...

Poleć forum