1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Z Allegro czy zadziała na 3 konsolach ??

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez BialyGTi2, Listopad 11, 2014.

1. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    Witam mam pytanko odnoście gier zakupionych z allegro

przeczytałem parę tematów ale nigdzie nie znalazłem na to odpowiedzi. Chodzi oto czy jeśli z kolegami zrzucimy sie na 3 gry z allegro za 229 zł (wiadomo wychodzi taniej) czy jak dostaniemy login i passy oraz sprzedawca mowi ze to jest konto na własność z tymi grami czy te konto będzie działać jednocześnie na 3 konsolach (w mojej oraz 2 kolegów) czy z tego konta będziemy mogli ściągnąć gre na swoja konsole oraz grac w nie jednocześnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cub33

cub33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wałkowane po raz 5923802841 raz... trudno poszukać?

4. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Super odpowiedz na pytanie kolegi... Jak odpalicie te konto w tle to Teoretycznie powinno działać.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Nie pogracie na 3 konsolach. Da sie tak zrobic na dwóch. Jedna osoba ustawia konsole domową a druga osoba loguje sie na to konto w tle. I możecie grac :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum