1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry z allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcinek188, Czerwiec 13, 2013.

1. marcinek188

marcinek188 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka ;)
    Szukałem tutaj na forum info czytałem artykuł w ktorym napisano jakie czynniki wplywaja na zbanowanie konsoli ale tego nie znalazlem..

A więc tak mam xboxa 360 slim od nie dawna i na allegro sprzedawane sa gry np. taka fifa 13 za 50zl do pobrania z konta, moje pytanie czy moga mi przez to zbanowac konsole ?
    Ja myslalem ze one sa dlatego takie tanie bo nie mozna ich odsprzedac, ani wymieniac, ale szwagier powiedzial mi ze moga mi przez to zbanowac konsole przy aktualizacji gry

Poza tematem: Dlaczego na tej stronie opera mi nie wyswietla PL znakow, ciezko sie doczytac

2. Lotnik421 Xbox One

3. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Pierwsze słyszę o takim czymś.. raczej mi się nie wydaje, że to grozi banem. Nawet jeśli to ryzyko jest bardzo małe.

Ustaw sobie na samym dole strony język polski

4. marcinek188

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ceny naprawde są atrakcyjne jak np fifa w pudełku 130 najtaniej a tam dlc z konta i za 100 fifa + cos + cos to naprawde wydaje się podejrzane :(

5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Wiem o o co chodzi założycielowi tematu i powiem że sam z tego korzystałem jak była premiera gry saints row 3 zamiast 120zł zapłaciłem niecałe 50zł właśnie poprzez taki zakup i powiem szczerze miałem ją przez kilka aktualizacji na dysku i bana nie wyłapałem ;p
    Nie wiem czy teraz w tej kwestii się zmieniło ale nie sądzę. Wiesz jakieś minimalne ryzyko za takie "kombinacje z kontami" jest ;p

6. marcinek188

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    urywek rozmowy z jednym z handlarzy z allegro:

Lukasz
    22:19:22
    czy jak zakupie u pana gry jest ryzyko zbanowania konsoli ?
    22:19:41
    slyszalem ze jak sie pobiera te gry z tych kont to moga mi zbanowac konsole

MS Points xbox games
    22:20:17
    a) pisza ludzie, ktorzy maja pojecie zerowe
    22:20:30
    b) bany leca, za to, ze cudze konto z gold friends, gs przepiszesz
    22:20:33
    moje konta sa czyste
    22:20:37
    nikt z nich nie korzysta
    22:20:42