1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez swistak35, Sierpień 2, 2012.

1. swistak35

swistak35 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jestem początkującym użytkownikiem xboxa. Przeglądając gry na allegro, natknąłem się na jakieś "super hiper oferty" i chciałbym wiedzieć co jest z nimi nie tak, bo chyba te gry nie mogą być aż tak tanie. Czy są to sposoby legalne, czy te gry nie są jakieś wybrakowane?

Przykład:
    Mortal Kombat + jakieś DLC
    Ta gra jest generalnie dość droga - a tutaj w cenie 20zł - o co cho? : ) Jest jakaś wybrakowana?

A tutaj przykład innego sprzedawcy, również bardzo atrakcyjne ceny:
    Your Shape : Fitness Evolved+Motionsports (2532831575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Będę wdzięczny za rozjaśnienie tematu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. duszekx360

duszekx360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    jest to normalne, poprostu Ty kopiujesz z jego konta gry na swoje dużo osób tak robi .

4. -->rysia

-->rysia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też się zastanawiam nad kupnem takich gier, ale czytałem, że grozi baneml, w sumie to nie wiem za co ten ban.. no ale można dostać.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To przeczytaj regulamin Xbox Live to będziesz wiedział :) tanie bo nie legalne :)

6. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Tyle się już naczytałem, że można za to bana dostać ale jeszcze żadnego przykładu nie widziałem. Ponoć jak jest ban to na te kupione konto ale to sobie mogą banować skoro i tak będziesz grac na swoim koncie. Ja gram w sumie tylko w te kupione z allegro.

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Było już parę razy pisane, że te gry są kupione za lewe punkty MSP i za to lecą bany.

Wczytywanie...

Poleć forum