1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skubi00, Październik 4, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. skubi00

skubi00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem nowym użytkownikiem, nie dawno zakupiłem konsole ( w związku z czym jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o xbox-a ). I co robić dalej ? Kupować gry które mało nie kosztują ? Czy przerobić konsole, stracić gwarancje i narażać sie na bana ? Póki co przerabiać nie mam zamiaru. Ostatnio kupiłem na allegro 4 gry: UFC TRAINER, SHAPE (cos z fitnessem), MORTAL KOMBAT VS DC i FIGHTERS UNCAGED (czy jakos tak ), zapłaciłem za te wszystkie gry 50zł. Zaryzykowałem ( bo nie wiem czy to jest do końca w porządku ). Chłop mi dał dane do profili, po czym pobralem profile, przeniosłem licencje i ściągnołem gry na dysk. Poki co wszystko działa, ściąga aktualizacje i jest wszystko ok. Pytanie do Was... Czy po pewnym czasie sie nie okaże że jest coś jednak nie kuku ? Czy kupował ktoś z Was w podobny sposób gry ? Dodam tylko że goście są już od roku na allegro i działają dość aktywnie, mają praktycznie same pozytywy. Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Gry z allegro

To już zależy od cb czy przerobisz. Możesz kupować tanio gry na allegro albo przerobić na lt3.0 i grać na live, prawdopodobieństwo że dostaniesz bana na lt3.0 jest małe. Jeśli gra na live cię nie interesuje to przerób na rgh.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

4. skubi00

skubi00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli chodzi o live-a to mnie to akurat nie interesuje. Dzięki za wypowiedź

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Gry z allegro

Jak xbl odpada to Rgh zrobić.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

6. skubi00

skubi00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ok... Ale przeciez jesli przerobie to strace gwarancje ? A wiec moze to i troche glupie ale wole juz kupowac te tansze gry i miec gwarancje. Czy jest moze cos o czym nie wiem ?

7. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Kupując te gry również narażasz się na zbanowanie konsoli, ale, skoro jak sam powiedziałeś gra na LIVE Cię nie interesuje, to kupuj ile wlezie, przynajmniej gwarancji nie stracisz ;)
    Za jakiś czas zapewne live Cię zainteresuje, ja osobiście gram mało kiedy nie korzystając z gry w sieci. Decyzja należy do Ciebie :)

8. skubi00

skubi00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie bede frajerom płacił za to żeby móc grać po sieci. Powinni się wstydzić tych opłat, a na takich właśnie błędach wybija sie ps3.... Dzieki za wypowiedź.

9. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Widac ,ze malo widziales. Ta darmowe network ps3 to zenada i od roku jakos n xie da sie grac na 48h trial bez oplat i jakosc 100razy lepsza niz na ps3.

10. skubi00

skubi00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    48h trial ? Mozna jaśniej... ? Co do tego, że mało widziałem to masz racje. Po prostu słuchałem jak inni się o tym wypowiadali... ( chwaląc ps3 )... Ja jednak wybralem xboxa i nie zaluje.

11. Zdybeusz

Zdybeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Myślibórz
  12. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Zdybeusz reklamujesz się? Na forum kolego znajdziesz topic o 14 dniowych darmowych trialach ;)

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Za te konta można dostać bana co się wiąże z utratą gwarancji. Jak cię nie stać na gry to lepiej przerób konsolę.

14. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Dokładnie jak novy prawi. Tanie konta z grami na allegro są trefne tzn. pochodzą z nielegalnego źródła i obecnie są na celowniku MS. W ostatnim czasie bardzo dużo Banów poleciało. Jeśli nie stać Cię na gry lub nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na nie to LT 3.0 + IHAS. Koszt około 100 zł. Tutki na forum co do flashu IHASA i samego nagrywania gier pod LT 3.0. Przemyśl sprawę :)

15. skubi00

skubi00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem tak... Rozumiem że to o czym piszecie to jakies rodzaje przerabiania... Ja nie mam o tym zielonego pojecia.... Ale chlopaki u mnie na osiedlu przerabiaja i wiem ze kosztuje to ok 100zl.... Czyli suma sumarum powiedziec im zeby przerobili na lt3 + ihas ? (lt3 rozumiem ze rodzaj przerobki... a co to jest ihas ? ) Dzieki za rady.

16. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    iHAS to rodzaj nagrywarki. Liteon iHAS124-B którym można nagrywać dobrze gry pod X-a

1 osoba to lubi.
  17. skubi00

skubi00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok... Dzieki wszystkim za podpowiedzi. Temat zamkniety. Pozdrawiam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum