1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z angielskim pudełkiem w wersji PL?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ArturSworsky, Listopad 22, 2010.

1. ArturSworsky

ArturSworsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zdw
    Witam.
    Mam takie pytanie. Otóż mam już grę Halo 3 w wersji Classic. Pudełko jest szare z instrukcją po angielsku, natomiast sama gra jest w wersji polskiej. Są napisy itd. To jeszcze mogę zrozumieć. Język zależy od ustawień regionalnych konsoli. Ale chcę kupić teraz Assassin's Creed I i na allegro znalazłem wersje polskie w cenach od 70zł oraz angielskie po 40zł (mowa o grach używanych). Assassin ma dubbing więc tutaj jeśli gra będzie po angielsku to chyba nie będzie polskiego dubbingu mimo ustawień regionalnych? Jak to jest?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Ja miałem AC po angielsku. Wszystko działało idealnie na konsoli PAL, na które wyszła wer. zarówno PL jak i ANG.

4. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Trudno powiedzieć ja np kupiłem w angli Bad Company 2 i miał polski dubbing wszystko po polsku, Gears of war 2 miał polskie napisy, i kilka innych gier też było po polsku.

5. navi93

navi93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakim cudem Halo 3 jest po Polsku?
    Myślałem, ze żadne Halo nie zostało spolszczone (Poza Halo Wars).

A wracając do pytania, to gry od MS zawierają kilka języków.
    Nie spodziewaj się tego kupując gry innych wydawców.

Wczytywanie...

Poleć forum