1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z angielskim pudełkiem w wersji PL?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ArturSworsky, Listopad 22, 2010.

1. ArturSworsky

ArturSworsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zdw
    Witam.
    Mam takie pytanie. Otóż mam już grę Halo 3 w wersji Classic. Pudełko jest szare z instrukcją po angielsku, natomiast sama gra jest w wersji polskiej. Są napisy itd. To jeszcze mogę zrozumieć. Język zależy od ustawień regionalnych konsoli. Ale chcę kupić teraz Assassin's Creed I i na allegro znalazłem wersje polskie w cenach od 70zł oraz angielskie po 40zł (mowa o grach używanych). Assassin ma dubbing więc tutaj jeśli gra będzie po angielsku to chyba nie będzie polskiego dubbingu mimo ustawień regionalnych? Jak to jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Ja miałem AC po angielsku. Wszystko działało idealnie na konsoli PAL, na które wyszła wer. zarówno PL jak i ANG.

4. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Trudno powiedzieć ja np kupiłem w angli Bad Company 2 i miał polski dubbing wszystko po polsku, Gears of war 2 miał polskie napisy, i kilka innych gier też było po polsku.

5. navi93

navi93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakim cudem Halo 3 jest po Polsku?
    Myślałem, ze żadne Halo nie zostało spolszczone (Poza Halo Wars).

A wracając do pytania, to gry od MS zawierają kilka języków.
    Nie spodziewaj się tego kupując gry innych wydawców.

Wczytywanie...

Poleć forum