Gry z AP 2.5 a tryb singleplayer (bez łączenia się z internetem)

BWInvestments

Świeżak
Świeżak
Witam zakupiłem niedawno konsolę xbox 360 arcade z wbudowaną pamięcią 512 MB + wgrany najnowszy dashboard + wgrane mam Ixtreme LT+ ver 1.9 (nie wiem do końca jaki mam napęd, ale tacka jest biała) i jest to wersja jasper.

I teraz tak nie interesuje mnie gra przez internet (chociaż mam niezbanowaną konsolę i mogę w każdej chwili kupić konto gold na 3 miesiące i połączyć się z usługą XBOX LIVE).

Interesuje mnie prosta odpowiedź na pytanie: Czy mogę grać w gry, które mają zabezpieczenie AP 2.5 w trybie single player bez żadnego zagrożenia o np zablokowanie konsoli lub o wymazanie przeróbki?

Bo z tego co wiem to ban na konsolę jest możliwy przy łączeniu się z internetem. A ja chcę tylko grać w tryb single player. Bardzo proszę o odpowiedź + ewentualne podpowiedzi czy ABX 1.0.5 robi sam pacze (ale chyba sam dogrywa).

Pozdrawiam
 

toudick

Użytkownik
Użytkownik
Czeka Cie przerobka na lt 1.91. Inaczej nie da rady.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Arek0402

Użytkownik
Użytkownik
Bo z tego co wiem to ban na konsolę jest możliwy przy łączeniu się z internetem.
Dokładnie tak, jak nie podłączysz konsoli do neta to bana nie dostaniesz więc w singla możesz grać spokojnie z tym że jeżeli masz najnowszego dasha to do gier z ap 2.5 musisz mieć lt 1.91 poza tym gier z ap 2.5 jest mało więc w dużą większość możesz grać niezależnie jaką wersję FW masz.
 

BWInvestments

Świeżak
Świeżak
Orientuje się Ktoś może, czy jest jakaś lista PRZYSZŁYCH gier z tym zabezpieczeniem ? Bo najbardziej to mi chodzi, żeby zagrać w najbliższego Gears of War 3 :)
 

toudick

Użytkownik
Użytkownik
Niestety takiej informacji nikt Ci poki co nie udzieli. To zawsze bedzie loteria.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

TigraTeam

Banned
Wydaje mi sie ze gears of war 3 bedzie pierwsza gra w formacie xgd3 takze nawet na 1.91 nie zagrasz.
 

Do góry Bottom