1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z AP 2.5 na napedzie samsung z lt 1.0, prosze o szybką odpowiedź

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez killer12, Grudzień 7, 2010.

1. killer12

killer12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak jak w temacie, licytuje konsole z napędem samsung, ale nie wiem, czy mi będzie działał AC:Brotherhood jak wgram to lt 1.0(na stronce Ixtreme LT - Download jest napisane: iXtreme LT+ Lite Touch Firmware Download for LiteOn, BenQ and Samsung drives. to nie wiem, bo niby to lt+ miało wyjść tylko na benq i liteony)

Czyli czy będe mógł zagrać jakimkolwiek sposobem na napędzie samsung w AC:Brotherhood i inne gry z tym AP25?

edit: na ixtreme.net w temacie http://www.ixtreme.net/lt-lite-touch-download/lt-lite-touch-download-ixtreme-lite-touch-t2485.html też pisze, że jest dostępne dla benq, liteon i samsung. Czyli ten lt 1.0 pozwala na uruchamianie gier z ap25?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Jeżeli w konsoli jest oryginalny napęd Samsung to tak, na LT 1.0 Samsung zagrasz w gry z AP25.

4. killer12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za odpowiedź :) 1,5 godziny do końca licytacji. A co jeśli wcześniej był hitachi który także nie obsługuje ap25? Będzie można zagrać na spoofowanym(chyba tak to sie zwie) samsungu? Mozna w ogóle rozpoznać, jaki był fabryczny naped w konsoli?

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak jak byl hitachi to pograsz.
    Mozna zobaczyc po dacie produkcji :)
    btw.
    Powodzenia w licytacji :)

6. JacekKrowiPlacek

JacekKrowiPlacek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A w jakich datach produkawane byly jakie napedy? tez mam ten sam problem wiec sprawdzilbym sobie czy moj naped byl orginalny czy tez czasem spoof

7. killer12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze jedno pytanko, w aukcji jest: Płatność z góry* Płacę z Allegro, to nie można wpłacić na konto normalnie?

8. killer12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    HAhahah, ale gość sie wkuR***, była cena 460zł, a ja tak podbijałem i teraz jest 445 zł, zapłaci sobie prawie stówke więcej. Ciekawy jestem czy kupi za te cene
    edit
    cena doszła do 495 zł x) ten zestaw jest aż tyle wart?: http://allegro.pl/show_item.php?item=1347617758

9. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    jak dla mnie zdecydowanie za duzo za ta wersje ja dalem za maja elite 120- giga 650zl nie przerabiana 4 miesieczna w lombardzie kupilem z dusza na ramieniu ale dzi do dziaj-ktos potrzebowal szybko hajsu chyba a z kolesiem z lombardu sie targowalem hehe bo miala 2 pady w zestawie i oryginalna gre chyba nie wiedzial ile to jest warte oprocz paragonu za 1400 pln wiec mialem farta bo mowil ze koles ja godzinke temu przyniusl wiec jak by nie ja napewno jakis inny wariat"rzucilby sie na ten rarytas:) (pol roku i przeszedlem na niej chyba ze 25 gier) na lt1.1 teraz lt+ na napedzie liteOn

Wczytywanie...

Poleć forum