1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z AP25 na LT + i LT 1.9

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Icek10, Lipiec 3, 2011.

1. Icek10

Icek10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam LT+ i dasha 12625. Mam zamiar przerobić na LT 1.9 (i wgrać 13146). Czy gry z AP25 typu Fable III, AC:B, COD BO, COD MW2 będę musiał ponownie patchować aby pograć na dashu 13146 na LT 1.9? Czy jak je spat****e dzisiaj to będę mógł jeszcze grać na 12625 i LT+? I czy wszystkie z tych gier z AP25 trzeba patchować czy tylko niektóre?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    te juz spaczowane na 1.1 nie odpala na 1.9
    spaczowane na 1.9 nie odpala na 1.1

4. Icek10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za odpowiedź. Ale co oznacza "spatchowane na 1.9 lub 1.1."? Czy to oznacza, że jak obrazy przepuszczone zostały przez abgx'a przed wyjściem patchy do 1.9 to znaczy że zostały spatchowane na 1.1? A jak później to dodane zostały patche TYLKO do 1.9 i na 1.1. już nie można grać? I jak to jest z poszczególnymi grami z AP25, bo w sumie jest ich chyba 6 albo 7. Czy zasady są te same dla wszystkich? Bo z tego co wiem to np. COD BO czy COD MW2 wcześniej nie miały ap25? Z góry dzięki.

5. aker

aker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Dokładnie tak jak mówisz

6. Icek10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok, dzięki. Jeszcze tylko brakuje mi wyjaśnienia, czy takie same zasady są dla wszystkich gier z ap25?

7. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie prawda.
    Pat****e się pod dasha, a nie napęd.

8. Icek10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to już teraz sam nie wiem.... Może ktoś opisać jak to jest w rzeczywistości? Czy jak w moim poście nr 3 zamienię słowa odpowiednio lt 1.1. i lt 1.9 na dash 12625 i dash 13146 to będzie to o co chodzi? I dalej nie wiem jak to jest z tymi grami ap25? Czy dla wszystkich są te same zasady patchowania? Może być PW

9. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, tak jak piszesz.

Wszystkie gry z AP2.5 musisz zgrać na dysk, przelecieć abgxiem któy dogra patche na 1.9 i nagrać na nowo.

10. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ABGX pat****e na nowy dash. W większości wypadków tacy użytkownicy mają 1.9, ale trzeba pamiętać, że niektórzy wgrali 1.1, bo nie czekali na nową przeróbkę. Oni też potrzebują nowego patcha.

Stary patch wgrywamy dla dasha 12625 i niższego.

11. LeonSkennedy

LeonSkennedy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    @UP o czym ty mówisz ? patche do gier nie mają się do dasha tylko do przeróbki o_O , jak masz LT 1.1 na chwile obecną , to musisz manualnie poszukać patchy na necie na ten właśnie soft , a potem je wgrać , a do LT 1.9 przelatujesz tylko abgx'em , żeby sam wgrał najnowsze patche i to na tyle , PATCHE DO GIER NIE MAJĄ NIC DO DASHA TYLKO DO FW W NAPĘDZIE !!

12. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @LeonSkennedy:
    Może nie wypowiadaj się w tematach na które nie masz pojęcia.

Oczywiste, że AP25 związane jest z wersją Dashboardu, FW w napędzie ma niewiele do powiedzenia.

13. Icek10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, w takim razie gdzie mogę znaleźć patche pod 12625? I czy jak będę puszczal przez abgx'a to chodzi o ptach video, patch dmi,patch ss czy patch pfi?

14. t3rror

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Icek10:
    Nie da rady wymusić na abgx360 aby wstrzykiwał AP25 z lokalnego pliku. Musisz użyć programu PPF-O-Matic.

Łatki i program możesz ściągnąć stąd: Team-Xecuter.com.

Pomyśl jednak by zrobić aktualizację do 2.0.13146.0, oszczędzi ci to problemów w przyszłości.

15. Icek10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @t3rror
    Dzięki. PPF-O-Magic mam bo używałem go w zeszłym roku jak patchowałem Fable i AC:B. W przyszłości na pewno zrobię aktualkę do 13146 i wgram 1.9. Ale teraz mam na płytach Fable III i AC:B oraz na dysku COD: BO i MW2, w które jeszcze nie grałem. Więc nie ma sensu płacić za przeróbkę i w dodatku wypalać dwie pierwsze gry od nowa. Pogram w te gry to będę zmieniał. Na tej stronce którą podałeś, są tylko patche do "starych" gier z ap25 tj. Fable, NFS i AC:B i w dodatku nie pisze, pod jakie dashe one są - nie ma natomiast nic do COD'ów i pozostałych gier z ap25. Jest jakaś stronka, gdzie można pobrać odpowiednie wersje patchy pod odpowiednie dashe? Może być na PW

16. t3rror

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Icek10:
    Wygląda na to, że patche dla CoD:MW2. CoD:BO oraz Halo: Reach były dystrybuowane tylko przez abgx360. Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to użycie Fake AP25, ale nie jestem pewien na 100% czy będą działać z 2.0.12625.0.

Ewentualnie mógłbyś użyć 360 Games Patcher, działa na tej samej zasadzie co Fake AP25, tylko jest łatwiejsze w obsłudze i możesz wybrać dla jakiej wersji Dashboardu wgrywasz AP25.

Tak te łatki na Team-Xecuter.com są do starego Dashboardu - zostały opublikowane już dawno temu, jeszcze zanim abgx360 zaczął obsługiwać AP25.

[SUB]Pamiętaj tylko, że używania Fake AP25 jest mocno nie wskazane na XBL![/SUB]

17. Icek10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pobralem 360GamesPatcher....Masz rację, można wybrać dash do którego chcemy pobrać patcha...Z tym że do wyboru jest tylko 13146:) Także na chwilę obecną wychodzi na to, że nie ma opcji, aby pobrać patche do gier ap25 pod np. dasha 12625. Ktoś ma jakiś pomysł?

18. t3rror

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Icek10:
    No cóż...

To jedyne co przychodzi mi na myśl użycie łatek pochodzących z HackFAQ.net. One najprawdopodobniej powinny działać z 2.0.12625.0.

19. Icek10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za trop. Jednak próbowałem pobrać z tej strony Google Tłumacz i niestety ale dostępny jest tylko patch do CoD:MW2 w wersji RUS. Może mi ktoś ewentualnie przesłać mailem patche do COD:MW2 i COD:BO pod dasha 12625 bo z tego co widzę to w necie ciężko będzie znaleźć. No chyba że ktoś ma jakiś pomysł?

20. t3rror

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  21. Icek10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wielkie dzieki t3rror.
    Czy poniższy sposób na łatanie tym programem jest poprawny?:

"Uruchom Data Injector i wskaż obraz gry oraz plik z łatkami AP25. Następnie wybierz:

Inject data from image into patch -> Tak -> OK
    Inject patch sector into image -> Tak -> OK
    Add jitter to angles in ISO -> TAK -> OK."

Wczytywanie...

Poleć forum