1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z AP25

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ogonek97, Grudzień 19, 2010.

1. ogonek97

ogonek97 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żory
    Siemano wszystkim.
    Mam taki problem, posiadam program abgx360 v 1.0.5 oraz ixtreme 1.6 w xbox360 i nie mam pojęcia jak mogę uruchomić gry z tym najnowszym zabezpieczeniem a nie chce udać kasy na nowego ixtreme (LT+). Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak pach**** gry abgx'em aby zmieniał np wave 8 na wave 3 ??? i czy wogóle przy takim sposobie by mi jakaś gra ruszyła, czy jednak będę musiał zainwestować w nowy ixtreme ....

( posiadam najnowszego dashboarda )

Prosiłbym o pomoc..

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko LT +

4. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    skoro masz dashboardego najnowszego (czyli tego kinectowego) to pozostaje tylko LT+ gdybys mial 9199 to moglbys probowac metode 3 x Dash

Wczytywanie...

Poleć forum