Gry z biedronki

D

Deleted member 50854

Guest
Nadeszła! znowu promocja z grami w biedronce zapraszam
Biedronka - Gry
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
szkoda, ze nie na X...
 

priboj

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj bylem i nic nie widziałem - żadnej informacji :(
 

Rapido

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj bylem i nic nie widziałem - żadnej informacji
Promocja zaczyna się 21 czerwca, polecam jakis kurs czytania ze zrozumieniem
 

scorpion22

Banned
@up polecam kurs życzliwości i nie dopieprzania się do innych o byle co, mógł nie zauważyć..
Wracając do tematu - z tego co widzę to nie ma tam nic ciekawego, jednak szkoda że nie ma gier na X może trafiły by się jakieś klasyki typu pierwsze Gearsy czy jakiś NFS starszy
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jakoś nic ciekawego niestety :(

Kupił bym sobie serię Anno w takiej cenie :D (oczywiście każda z gier..) tą najnowszą mmm miodzio :)
 

rzabost

Banned
gdyby walili gry na xbox czy ps to uzyskali by wiecej klientów. bo ja gdybym bral jakąś grę za dobre pieniądze to od razu zabrałbym browar
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
jedynie operation flashpoint godne uwagi a takto same crapy ;P
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Marny wybór. Jedynie Warhammer i Operation Flashpoint godne uwagi.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
poza OF i Hugo nic ciekawego.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
hmm..
http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/wzor-dodawania-aktualnosci-122822/
Niech mod tego działu zadecyduje co zrobić z tym wątkiem :p
 

priboj

Użytkownik
Użytkownik
Promocja zaczyna się 21 czerwca, polecam jakis kurs czytania ze zrozumieniem
jakby kolega umiał czytać to zauważyłby , że napisałem "... nie widziałem - żadnej informacji" :)

Peace:beguiled:
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jaaaaa... będzie gra "Szkoła dla Zwierząt" muszę to mieć :congratulatory:
 

Tofu212

Banned
się dziwie ,że ktoś jakieś gry z biedronki kupuje:)
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Po co wogole takie watki w dziale aktualnosci - przeciez zadna z powyzszych oferowanych przez Biedronke gier nie jest na Xbox 360 :) DO zamkniecia z takim tematem.
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
UPP^
A czy muszą być tematy związane z XBOX żeby je tutaj zamieszczać ?? Regulamin się kłania działu aktualności ... Poćwicz !!

Ale i tak same Crapy w tej biedronce :p jak by dali BF3 za 9zł to by było coś : P
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Wyluzujcie, ja na przykład w Biedronce często nie bywam, a dzięki temu tematowi wiem, że niedługo się tam wybiorę po OPF'a. Ktoś wam robi przysługę i informuję że możecie kilka ciekawych tytułów wyrwać za 10 zł, to jeszcze stękanie, 'bo nie na xboxa'.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wyluzujcie, ja na przykład w Biedronce często nie bywam, a dzięki temu tematowi wiem, że niedługo się tam wybiorę po OPF'a. Ktoś wam robi przysługę i informuję że możecie kilka ciekawych tytułów wyrwać za 10 zł, to jeszcze stękanie, 'bo nie na xboxa'.
Akurat w tym przypadku się w pełni zgadzam :)
 

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
Haha a ja w biedronce kupiłem piłę spalinową z przeceny za 150zł idę rżnąć Rosjan po meczu. Żartuje ale czasami zdarzają się fajne gierki Gears of war chyba było kiedyś na PC do kupienia w dyskoncie.
 

Do góry Bottom