1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z CIV a LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pavvelrm, Styczeń 13, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pavvelrm

Pavvelrm Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, proszę nie usuwać tematu, do kilku odpowiedzi. Mam problem następujący.

Dziś albo jutro przyjdzie do mnie konsola z LT 3.0. Przewidziałem wszystko, jednak wczoraj wyczytałem o grach z CIV. Nie mam nagrywarki ihas, co muszę zrobić, aby pograć w Fife 14, która właśnie posiada to zabezpieczenie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kupić org, lub nagrać IHAS'em.

4. Pavvelrm

Pavvelrm Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm, w sumie to tych gier wiele nie ma, głownie mi chodzi o fifę, więc jakiejś wielkiej krzywdy nie ma. Czyli innego sposobu nie ma? Jak nagranie na dysk czy cos?

5. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Z wgraniem na dysk gier z civ to tylko rgh lub jtag. Nie ma innej możliwości.

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ihas albo zamienniki, lub spróbuj jeszcze burnermax paloadtool który działa z różnymi nagrywarkami nie tylko "ihasopodobnymi" poszukaj, na forum wszystko jest

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum