Gry z dodatkami avatarów

Stan

Użytkownik
Użytkownik
Wraz z updatem i sklepem z rzeczami dla avatarów było mówione że wraz z osiągnięciami i postępem w grach będą odblokowywane przedmioty dla naszych xludków - I teraz pytanie czy są już gry w których jest to możliwe ?? - proponuje założyć temat w którym będzie się umieszczać gry i wypisywać co się odblokowuje i za co :DD
 

Marcinz24

Świeżak
Świeżak
No super pomysl. Nic nie wiemy do tej pory w jakich grach sa nagrody.
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Super na pewno temat się przyda :)
Z tego co słyszałem już od użytkownika tego forum , powiedział , że są już do odblokowania ubrania w grze pt. Splosion Man ... Oczywiście ARCADE :)
Pozostało tylko czekać czekać i czekać !!
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem M$ poszło na łatwiznę i dopiero nadchodzące gry będą miały nagrody w postaci ubranek za achiki(obym się mylił).
 

Stan

Użytkownik
Użytkownik
też mi się tak wydaje - chyba że będą wychodziły z aktualizacjami do starszych gier ( w co wątpię )
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
widziałem filmik na youtube że napewno będzie to miała gra Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes oraz nowy Splinter Cell, więc zakładam że nowe gry będą to właśnie miały :) tak btw fajnie wygląda xludek przebrany za szturmowca z mieczem świetlnym lub noszący noktowizor Sama Fishera:D
 

PL Jojo

Banned
Użytkownik
To bardzo dobry pomysł z tymi ubrankami, na pewno zachęci wiele osób do zdobywania achievków. Też tak myślę, że wejdzie to dopiero z najnowszymi grami, a szkoda...
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Darth Dragon to o czym akurat piszesz to stroje płatne do kupienia w marketplace a nie stroje za achivmenty...
 

golejuw

Użytkownik
Użytkownik
Ale może te gry będą też mieć te ubranka jako osiągnięcia ja na to liczę bo ubranka są fajne ale nie będę na nie wydawał punktów no bez przesady.
 

Usul

Użytkownik
Użytkownik
Oby były wtedy,kiedy w danej grze zdobędziesz 1000G.Mi się marzy xludek z Famasem w rękach i bazooką na plecach ;)
 

dantebmw

Banned
Użytkownik
A mi się tylko marzy strój z Final Fantasy 13 plus do tego ich tasaki :) mam nadzieje ze będzie dużo wspólnego z ta gra jeżeli chodzi o awatary
 

biperus

Użytkownik
Użytkownik
No z pewnością coś będzie odnośnie tej gry
Ale na pewno wielki M$ będzie kazało wywalać na to pkt.
 

Do góry Bottom