1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z dysku LT+3.0 dash 17914 - LT 2.0 działa 3.0 nie działa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez schamann, Maj 17, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. schamann

schamann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam przeczesałem całe forum ale nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.
    Czy nagrywając laptopową nagrywarką można instalować i odpalać starsze gry z dysku np:kinectimals ,kinect sports.Sprzęt LT+3.0 dash 17914.
    Znajomy ma lt2.0 wgrał najnowszego dasha przy okazji battleshipa i jemu normalnie gra z hhd działa też nagrywa normalną nagrywarką.
    Próbowałem zrzucać w/w gry ale nie odpalają z dysku odrazu wyskakuje błąd , trzeba czyścić pamięć cache , żeby zagrać tylko z płyty.
    Oryginały instalują się i działają.
    Trochę dziwnie że starsze lt 2.0 ma taką możliwość a nowsze 3.0 nie.

Czytałem że przy xdg3 trzeba ihas-a ale przy starszych też?

Proszę o wyrozumiałość pierwszy post :)
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    chodziło Ci o dash 14.719?

Starsze z XGD2 tak, można instalować ale XGD3 juz niestety nie. Trzeba mieć iHAS. Poszukaj na forum trick z mp3 bo nie wiem jak to z nim jest. Tam jest jakas instrukcja do grania z dysku w gry XGD3 nagrane zwykłą nagrywarką

4. schamann

schamann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak 14.719 - kinectimals i kinect sport są XGD2 a mimo to nie chcą działać z dysku - nagrywane w/g poradnika z forum .Wiem że XGD3 nie pójdzie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum