1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z dysku- SZACHOWNICA

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Monk666, Grudzień 8, 2010.

1. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Jak w temacie. Gram w NFS-HP zainstalowany na dysku. Dwa razy doszło do zwiechy i na ekranie dodatkowo pojawiła się taka oto szachownica. Bez dysku wszystko działało normalnie. Wyczysciłem cache, docisnałem wtyk w dysku i teraz działa normalnie. I teraz pytanie czy to wina walniętego dysku czy klasyczne artefakty czyli walnieta gpu? Konsolka przerobiona 2,5 letnia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak z plytki chodzi normalnie to ja obstawiam bady na HDD bo jak by to byl walniety gpu to dzialo by sie tak caly czas

4. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    i zdechła. Okazało się , że to RAM

Wczytywanie...

Poleć forum