1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry z eBay

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BuRRRza, Lipiec 14, 2011.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    witam zamawiał ktoś gry z witryny ebay ? bo właśnie chcę zamówić bo gry są za grosze i nie wiem czy nic się nie tanie nie będzie zadnego cła i czy gra będzie w wersji PAL? Dobra jest wogulę ta strona do kupowania gier?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja nie kupowalem ale slyszalem ze strasznie duzo oszustow i walow pozdr

4. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    No rozumiem . Może ktoś jeszcze się wypowie .

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mój brat za grosze kupił ps2 i gry do niego. Musisz patrzeć z jakiego kraju to będziesz wiedział czy pal i czy koszt wysyłki nie wyniesie 1891894918490 zl ;d

6. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    z tego wynika i tak ze allegro lepsze. podobno z niemieckim ebay nie ma problemu

7. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    czy PAL czy nie to można zobaczyć zresztą większość jest PAL . chodzi mi o to czy te gry za grosze są wiarygodne : dobry stan , cena itp

8. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    tego nie da się przewidzieć... Zarówno na allegro jak i na eBay można trafić na wielu oszustów :/ W końcu co komuś przeszkadza 1 negatyw, skoro pozbył się niedziałającej gry i dostał za to pieniądze? Niestety ale trzeba uważać przy zakupach w Internecie...

9. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Że niby na allegro oszukują ? To chyba masz jakiegoś strasznego pecha... Są firmy na allegro które też sprzedają gry i co 1 negatyw na tam 7000 pozytywów ? Jest się czego bać ? Nie wiec też podobnie może być z eBay ... A zresztą jeśli ktoś cię oszukał na allegro to sprawę można zgłosić ...

10. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    akurat zostalem oszukany tylko raz, przy zakupie xboxa ;P 1 z gier, ktore kupilem razem z x'em byla zepsuta... a co do zglaszania to allegro chwile pozniej zablokowalo konto allegrowicza, bo jak sie okazalo, nie mial 18 lat ;P ale jakos mi to nie przeszkodzilo specjalnie, wiec odpuscilem... a co do posta wczesniej, oczywiscie ze mozna wszystko zglosic i wiekszosc sprzedawcow na allegro jest uczciwa, ale nigdy nie masz 100% pewnosci!

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak chodzi o allegro bo widzę, że zeszliście na ten temat. To jest dla mnie wręcz głupim faktem, iż ja jako kupujący wystawiam sprzedającemu negatywa - za to, że towar był nie taki jak być powinien (a zero odzewu na maila i telefon), bądź neutrala za to, że koleś robił w bambuko z wysyłką (a data wysyłki jest na paczce..). To w zamian za mój komentarz, sprzedający oczywiście nie pozostaje dłużny i też wlepia negatywa.

I to jest wg. mnie czyste chamstwo i powinno się coś z tym zrobić..
    -------------

Allegro czy eBay nie ważne gdzie.. Na każdym portalu aukcyjnym powinno się czytać dokładnie opis i jak ma się choć szczyptę wątpliwości to od razu pisać do sprzedającego..

Osobiście ja nic nie kupowałem na eBay, lecz kuzynek kupował i nie miał problemu. To był wtedy jakiś perfum czy coś takiego. Więc wiadomo oryginalnie zapakowany itp itd. Więc to troszkę nie to samo co gra używana..

12. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wczoraj przyszła mojemu bratu oryginalna gra z niemiec na ps2 elegancko zabezpieczona i działająca właśnie z e-baya ;) Ale wiadomo nie każdy jest uczciwy trzeba samemu to zbadać

13. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    fakt faktem jest najbezpieczniej dana rzecz lub gre kupic w sklepie a nie kilka zloty zalowac .bo wiadomo gra jest gra uzywka przewaznie jest porysowana bo napedy niestety rysuja plyty i plyty sie szybko zuzywaja okolo 1-2lat jest na smietnik jak sie duzo na tym gra lub zostaje regeneracja

14. baihu

baihu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  15. tuokesi

tuokesi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0