Gry z Games With Gold

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z tym games with gold to podejrzana sprawa. Wczoraj mi się gold miesięczny skończył, ale odpaliłem Darksiders, któro pobralem z GWG i nie mając już golda działa. Pytanie, czy to się nie tyczy tylko gier x360 [emoji846]Czytałem na forum, że nie można grać, jak gold wygasa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W przypadku gier z x360 to nie ma znaczenia. Gra działa po wygaśnięciu golda

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za potwierdzenie, teraz wszystko jasne [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ale jest to całkowicie nieudokumentowana kwestia, w każdej chwili MS może wydać nową wersję softu, która naprawi ten "bug" i nagle bez premki nie pograsz we wcześniej zakupione gry.
Ja dodam jeszcze od siebie, bo na koncie domowym też mi się skończyła premka. Wystarczy, że na konsoli masz dowolne konto z premium i ściągać na konsolę i grać we wszystkie gry, które są wcześniej zakupione przez GwG. (Nie jest wymagany zakup premium na koncie z którego chcemy grać w gry GwG).
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Głównie ja korzystam z konsoli, ale będę pamiętał [emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bardziej chodzi o to, że możesz dostać od kogoś znajomego czy po prostu odkupić profil i mając na swojej konsoli profil z aktywnym premium, możesz grać w gry z tamtego profilu zakupione GwG.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
MS może wydać nową wersję softu, która naprawi ten "bug" i nagle bez premki nie pograsz we wcześniej zakupione gry.
Ogarnij to nie jest żaden bug.... Tylko gry z golda na x360 nie wymagały i nie wymagają aktywnej subskrypcji żeby można było je odpalać...
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ale co mam tu ogarniać, gold na x360 był taki, że mając golda dostajesz grę za darmo na zawsze ale tylko na dane konto nie na konsolę. Gold na xbox one jest taki że gry dostajesz na konto i żeby z nich korzystać musisz mieć wykupionego golda, ale wystarczy jedno konto na konsoli żeby wszystkie inne konta mogły z niego korzystać. Są to dwie różne odmiany golda, nigdzie nie jest napisane, że dla gier ze wsteczną kompatybilnością na xbox one dostaje się gry bezwarunkowo na własność. W tej chwili tak to działa ale juto może przestać działać.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ale co mam tu ogarniać, gold na x360 był taki, że mając golda dostajesz grę za darmo na zawsze ale tylko na dane konto nie na konsolę. Gold na xbox one jest taki że gry dostajesz na konto i żeby z nich korzystać musisz mieć wykupionego golda, ale wystarczy jedno konto na konsoli żeby wszystkie inne konta mogły z niego korzystać. Są to dwie różne odmiany golda, nigdzie nie jest napisane, że dla gier ze wsteczną kompatybilnością na xbox one dostaje się gry bezwarunkowo na własność. W tej chwili tak to działa ale juto może przestać działać.
Tego akurat nie może zmienić

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom