1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry z innych kont

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez XgameX, Wrzesień 28, 2011.

1. XgameX

XgameX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam
    Mam pytanie jak kupię grę na allegro i dostane nazwę konta z jakiego to pobrać to grając na multi xbl mogę dostać bana albo skasują mi gre? ktoś z was próbował coś takiego ? i to samo dotyczy pkt ms jak zakupie w ten sposób mogą mi je cofnąć?

pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na tym forum jest opisany przypadek, w którym użytkownik zakupił takowe MSP i MS zablokował mu główny profil, ale z tego co wiem to nie dostaje się bana. Fakt, że wszystkie osiągnięcia, punkty G itp. znikną. Oczywiście jeżeli coś takiego się wydarzy. Co do kont możliwe, że jest podobnie. Punkty zakupione na allegro mogą zniknąć z konta, ale najczęściej zdarza się to po upływie 24 h, dlatego sprzedawcy udzielają gwarancji na dobę. Istnieje także obawa, że przy następnej fali banów będą też banować profile.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Warn

Wczytywanie...

Poleć forum