1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z jednego konta na dwóch xboxach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eldresso, Styczeń 1, 2014.

1. eldresso

eldresso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mieszkam w uk (konto też na uk). Brat mieszka w pl. Da się coś zrobić, żeby gry zakupione na moim koncie działały na moim i jego xboxie w tym samym czasie (co-op, vs itp)? ściągnąłem kilka gier z historii pobierania mojego konta, ale za każdym razem gdy się wyloguję na jego konsoli, gry arcade zmieniają się w wersję trial. Oba (moje i jego) konta to gold.
    Dodatkowo nie mogę pobrać u niego TC Rainbow Six Vegas z "Games for Gold" (zakpiona i pobrana na mojej konsoli). Próbowałem kilka razy i za kazdym razem przy 80% wyskakuje - "nie można pobrać..."
    Czy po przeniesieniu licencji na jego konsolę będzie mógł grać w gry pobrane z mojego konta, gdy moje konto będzie offline i czy ja po powrocie do uk będę mógł grać w zakupione i pobrane wcześniej gry (online)?
    Mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem :smile:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie nie da się, brat i ty musicie kupić grę osobno.

4. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Będziecie mogli grać obydwaj ale Ty jak wrócisz będziesz musiał grać z innego konta.

Wysłane przy pomocy palcy.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie prościej żebyście grali na osobnych kontach? Zawartość po przeniesieniu licencji będzie działać na obu konsolach.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. eldresso

eldresso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli chyba jednak namotałem za bardzo :D
    Włąsnie o to mi chodziło. Czyli, żeby się upewnić - teraz w pl przenoszę licencję na konsolę brata. Ściągnięte z mojego konta gry (arcade i GoD) dalej będą się pokazywały jako pełne wersje gier na jego konsoli - nawet jak tylko jego konto będzie zalogowane? Ja po powrocie do uk pomimo, że przeniosłem licencję na jego konsolę mam pełen dostęp do moich gier zapisanych na dysku twardym mojej konsoli?

edit:
    Czy po przeniesieniu licencji TC Rainbow Six Vegas się ściągnie czy dalej będzie zatrzymywał na 80% (blokada regionalna?)? W sumie to jedyna gra (póki co) która nie chce się ściągnąć

7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli masz konto uk to znaczy że gra ma blokadę ale jest w wersji pal więc bez problemu ją pobierzrsz dns'em lub vpn'em. Po przeniesieniu licki oboje gracie na swoich konsolach do woli.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum