1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry z kinect pytanie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Scania, Sierpień 10, 2011.

1. Scania

Scania Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie. Czy gra Fantastic Pets która współpracuje z kontrolerem Kinect będzie działała na samym padzie? Czy do gier które współpracują z tym kontrolerem jest on niezbędny? Szukałem lecz się nie doszukałem. Jestem nowy w dziedzinie xbox i zadaje pewnie proste pytania. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jeśli masz grę która obsługuje kinecta to bez niego gry nie uruchomisz

4. Scania

Scania Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zależy od gry... gdy na oudełku masz napisane "requires Kinect sensor" to bez Kinecta nie włączysz a jeśli "Better with Kinect sensor" to odpalisz na także na padzie

6. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Jak masz grę taką jak tenis to odpalisz bez kinecta bo jest to gra która obsługuje kinecta a nie potrzebuje kinecta do uruchomienia gry

7. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Nawet nie kupuj tej shitowej gry tylko doskladaj i kup kinect sports :rolleyes:

8. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tu się z kolegą zgodzę ta gra jest tak beznadziejna szkoda pieniędzy i nic ciekawego w niej niema jeśli szukasz cos w tym stylu kup sobie ta gre Kinectimals - Xbox.com na dodatek jest po polsku

9. Scania

Scania Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdy nie kupuje, bo robiłem "kopię zapasową". Chciałem tylko wiedzieć, czy do gry gdzie jest request kinect można grać na padzie. Dzięki za info.

Wczytywanie...

Poleć forum