1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z kodu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamlot123456, Styczeń 19, 2014.

1. kamlot123456

kamlot123456 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, niedawno kupiłem konsole xbox wraz z kodem na forze motosport. I moje pytanie brzmi: Jak mam tą grę ściągnąć, czy potrzebuje do tego usługi xbox live czy wystarczy wifi? :) Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Podłączasz konsole do internetu, realizujesz kod, potwierdzasz i sciagasz gre. Tyle ;)

Wysłane z mojego Nexus 7

4. kamlot123456

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, a czy po usunięciu gry z dysku będę mógł ją z powrotem pobrać? Czy jest to kod jednorazowy

5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    bedziesz mógł i tak live potrzebujesz tak samo jak i internet - ale oczywiście golda już nie :p

6. kamlot123456

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobrze, założę to konto na xbox live i ściągnę grę, ale co potem? Czy jeśli w przyszłości będę chciał konsole przerabiać, czy to będzie miała jakiś wpływ? W sensie, ktoś mi mówił, że jeśli się ma przeróbkę RGH to nie można odpalać neta na xbox bo będzie po przeróbce.. Czyli jak to będzie z tym moim kontem na live?

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli będziesz miał LT to nie będzie problemu. Przy RGH owszem można zapomnieć o live.

8. kamlot123456

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie jestem jakimś fanem live i nie chce tam grać, po prostu mam grę z kody i abym mógł ją ściągnąć potrzebuje konta na xbox live, i tu pojawia się moje pytanie czy potem da się jako,ś to konto dezaktywować aby nie przeszkadzało mi po przeróbce?

9. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Tzn jeżeli przerobisz na RGH ta gra ci zostanie. Twoje konto live nie będzie Ci w niczym przeszkadzało, ponieważ live Ci zablokują serwisanci :)

W przypadku Lt możesz się podłączać do live jeżeli prawidłowo wypalisz kopie gier :)

Wczytywanie...

Poleć forum