1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z Live with Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DestroTM, Wrzesień 26, 2014.

1. DestroTM

DestroTM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Posiadaczem Xboxa jestem od niedawna. Posiadam konsolę z dyskiem 4GB. Większy dysk jest już w drodze, ale nie wiem kiedy dojdzie.
    Stąd moje pytanie. Czy jeżeli zakupię z Live with Gold grę (jak np. teraz Halo Reach) i po minięciu okresu promocyjnego na nią, będę mógł ją ponownie za darmo pobrać na konsolę, czy muszę ją chomikować na dysku, żeby kiedyś w nią zagrać?

Nie mogłem znaleźć nigdzie odpowiedzi na to pytanie, ale może za słabo szukałem. Proszę nie hejtować ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gdybyś szukał to byś znalazł odpowiedź... Tak będziesz mógł pobrać ponownie.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Normalnie możesz pobrać za darmo grę bez problemu. Nie musisz jej trzymać na dysku. Wchodzisz w Ustawienia -> Konto -> Historia pobierania -> szukasz swojej gry i dajesz pobierz ponownie ;)

5. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    I też można nie opłacać golda później i móc ją ściągać ile razy się chce

6. pumkq

pumkq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    tak nawet po wygaśnięciu subskrypcji masz możliwość pobrania gier z golda.

Wczytywanie...

Poleć forum