1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z LT+2.0 na LT+3.0 Sposób na odpalenie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hugo178, Wrzesień 24, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. hugo178

hugo178 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam pytanie parę miesięcy temu kiedy miałem w konsoli jeszcze LT+2.0 wiadomo wszystkie gry które się zgrywało były pod 2.0 potem przyszły czasy kiedy trzeba było zaopatrzyć się w 3.0 i problem się zaczął bo wszystkie dotychczasowe gry z 2.0 nie chciały działać na nowej przeróbce,i moje pytanie brzmi czy da się coś zrobić z taką wypaloną płytą z grą na 2.0 żeby chodziła na 3.0 ? czy taka płyta nadaje się już tylko do kosza ?

Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
  4. hugo178

hugo178 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale te gry są w XGD3 ale pod LT+2.0 chodzi mi czy z płytą coś idzie zrobić żeby chodziła na LT+3.0 XGD2 nie trzeba dodawać topologi bo działają bez problemu pod 3.0

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie. Obraz nagrany na tej płycie jest niepełny więc na nic się zda. Należy pobrać na nowo i wypalić ponownie z dograną topologią. Wcześniej źle się wyraziłem. Sorka za zamieszanie.

Odpowiedziałem. Tematów jest wiele tego typu. Następnym razem użyj szukajki. Na dziś to wszystko

Alert Zamykam

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum