1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z LT 2.0 na LT 3.0.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MICHALSRD, Marzec 7, 2015.

1. MICHALSRD

MICHALSRD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam Xbox'a 360 z LT 3.0. Potrzebuję nagrać na płytę grę na LT 2.0. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją i przy pomocy programu Xbox Backup Creator wgrałem plik topologii od LT 2.0.
    Gry nie "przepuszczałem" przez Abgx'a i od razu wypaliłem programem Img Burn (wersja 2.5.8) oraz programu BurnerMax. Żadnych problemów w trakcie nagrywania nie było, weryfikacja doszła do 97% i pojawił się błąd. Kliknąłem 5 razy "kontynuuj" i weryfikacja została dokończona, co zostało potwierdzone komunikatem.
    Po włożeniu płyty do Xbox'a pojawia się miniaturka tejże gry, jednak kiedy chcę ją uruchomić pojawia się komunikat "Nieobsługiwana płyta". Czy to jest normalny komunikat jeśli uruchamia się grę z LT 2.0 na Lt 3.0 czy to błąd podczas nagrywania? Dodam, że nie mogę zainstalować danej gry z poziomu interfejsu Xbox'a ponieważ instaluje się ona dopiero po uruchomieniu z płyty.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

Poleć forum