1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z Marketplace

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez satek23, Luty 26, 2015.

1. satek23

satek23 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam pytanko do forumowiczów. Czy któryś z Was zakupił jakaś grę cyfrowa z amerykańskiego Marketplace? Posiadam kartę,która jest już w dolarach. Dodałem do konta na xboxie oczywiście region ustawiony na Usa ,jednak przy probie zakupy gry wyskakuje komunikat, że ta forma płatności nie przejdzie. Jest jeszcze druga opcja przez PayPal. Do konta PayPal dodałem ta samą kartę kredytową,lecz również nie idzie sfinalizować zakupu. Czy ktoś z Was orientuje się dlaczego tak się dzieje? Może jakieś blokady regionalne,czytałem o tym na necie większość mówi ze takowej blokady nie ma. Może coś po tej aktualizacji wprowadzili?
    Pozostaje jeszcze jedna opcja,doładowanie konta dolarami ze zdrapki ( zakup na Amazon). I tutaj nasuwa się pytanie czy wystarczy zmienić tylko region na Usa i doładować zdrapka? Opcja dość ryzykowna,ponieważ jeśli to nie przejdzie,stracić 60$,niezbyt przyjemnie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Chodzi o Xbox one.

Ostatnia edycja: Luty 26, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dane billingowe muszą się zgadzać z tymi karty. Jak masz kartę w dolarach ale z polskim adresem to nie dodasz do xboxa bo tam nie da się go wpisać. Zdrapka powinna działać.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. satek23

satek23 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok,rozumiem. A czy ktoś z Was próbował doładować konto zdrapką ($) ?

5. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Tylko powiedz mi po co sobie zycie komplikowac z kartą z dolarami. Duzo prosciej zrobilbys to z normalna karta, jedynie ze zmiana domyslnej lokalizacji strony xbox na kompie, wykorzystaniem vpn i lewymi danymi billingowymi - tylko karta ma sie tu zgadzac.
    A jesli chcesz tam robic zakupy nie wzgledu na dostepnosc contentu a na oszczednosc, polecam strone Digital Games Prices - porownanie cen xbox marketplace we wszystkich regionach na swiecie w przeliczeniu na zlotowki. Wtedy w latwy sposob bedziesz wiedziec gdzie kupi najtaniej. Obecnie najlepiej oplaca sie na rosyjskiej lolalizacji ze wzgledu na spadek rubla. Przy stalej cenie zaplacimy tu srednio 80/120zl mniej niz u nas.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum