1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z PC przez pendrive 16 GB na XBOX 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez toudi158, Grudzień 26, 2013.

1. toudi158

toudi158 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Wczoraj dostałem konsolę XBOX 360 Slim z dyskiem 250 GB.
    Konsola jest już przerobiona, ma możliwość odpalania gier z dysku, posiadam na dysku 15 gier- np. GTA 5, Batman- chodzą bez wkładania płyt.

Chciałbym nagrać sobie inne gry jednak nie wiem w jaki sposób.
    Posiadam przykładową grę ściągniętą z *******- The.Walking.Dead.GOTY.PAL.XBOX360-iNSOMNi w paczkach, rozpakowuję winrarem do pliku .iso i .dvd

1. Pendrive formatuje na fat32
    2. Podłączam do XBOX i konfiguruję pamięć masową
    3. Gdy podłączam do PC nie ma wolnej przestrzeni.
    4. Jeżeli usunę pliki z pendrive z folderu XBOX 360 to i tak nie mogę przekopiować obrazu płyty ponieważ mają powyżej 8 GB a fat32 nie umożliwia mi kopiowania tak dużych plików.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    grę w formacie iso musisz przerobić do god lub xex http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/ tu poradnik , a pendrive formatufesz pod komputerem na fat 32 i to wystarczy nie formatuj pod konsolą ,

Wczytywanie...

Poleć forum