1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z pena na xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jakamil123, Sierpień 4, 2014.

1. jakamil123

jakamil123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie. Ponieważ zakupiłem dzisiaj pendrive 32 gb i pobrałem grę z neta BF4 i jak kopiuje grę na pena i wkładam go do xboxa to xbox nie wykrywa żadnej zawartości na pendrive i tylko pokazuje 512 mb bo tyle ustawiłem na niego. Dlatego pytam jak skopiować grę z pendrive na dysk xbox 360? PS. Xbox jest przerabiany itp :)

Czekam na szybką odpowiedź!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest pierdyliard tutoriali jak nagrac gre pod RGH. Bo chyba te przerobke masz?

4. jakamil123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak tylko zrobiłem formata dysku i znikł ten system cały :/

Ale gry z dysku i płyt nagrywanych nadal działają :)

Tylko jak chce przenieść z pena kolejne na dysk to nie wykrywa :c

5. jakamil123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktoś jak to naprawić? Wgrać znów RGH mogę nawet za taką pomoc zapłacić.. Jeżeli ktoś wie jak to wszystko przywrócić to proszę PRIV..

Wczytywanie...

Poleć forum