gry z pendriva na dysk twardy

przemek11

Użytkownik
Użytkownik
witam pewnie juz takich tematow byly juz setki ale ja nie moge zadnego znalesc a mianowicie chodzi mi o to jak przezucic gry z pendriva na dysk konsoli tylko tak krok po kroku bo jeszcze nie lapie o co chodzi w tym calym fsd dzieki za odpowiedzi
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
nie lapie o co chodzi w tym calym fsd dzieki za odpowiedzi
może i głupie ale na pewno masz RGH ? Spotkałem się już że nie działa gra z pendraka na lt heh
 

przemek11

Użytkownik
Użytkownik
mam rgh 2.0
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
A menadzer plików widziałeś??
 

przemek11

Użytkownik
Użytkownik
widzialem tylko nie umiem skopiowac bo jak naciskam copy to wyskakuje mi ze nie mozna skopiowac" z i do folderu root" czy cos takiego angielski troche slaby u mnie
 

Haremhaton

Użytkownik
Użytkownik
Napisz co Ci dokładnie wyskakuje na ekranie jak chcesz skopiować. Tak ogólnie to w pierwszym oknie szukasz folderu z grą na pendrivie i zaznaczasz "x". Potem w drugim oknie szukasz katalogu z grami, do którego chcesz skopiować swoją grę i otwierasz ten katalog. Potem znacznikiem wracasz do pierwszego okna, wciskasz RB i trzymając go wciskasz bodajże "a" (na dole będzie podpisane, który klawisz jest copy).
 

przemek11

Użytkownik
Użytkownik
czy w drugim oknie trzeba tez zaznaczyc folder na zielono? bo jak tak robie to wyskakuje cos jakby zaczynalo sie kopiowac lecz ekran gasnie i konsola sie wiesza
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Trzymasz przycisk LB lub RB zależne od strony z której chcesz coś przenieś, potem trzymając LB lub RB wciskasz "X" (Move) = Przenieś
 

przemek11

Użytkownik
Użytkownik
wielkie dzieki w koncu udalo sie
 

Do góry Bottom