1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z pendrive na dysk twardy. LT.3.0.. XLink Kai

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qpatrix, Luty 13, 2013.

1. qpatrix

qpatrix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedawno zakupiłem tę oto konsolę: 500GB XBOX360 ELITE RGH LT3.0 GWARANCJA FIRMA ŁÓDŹ (2994843656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Na początku chciałbym wiedzieć czy się opłacało?

Wczoraj udało mi się wgrać najnowszą aktualizację - aby odpalić z płyty grę Kinect Adventures, bo Kinect nie chciał śmigać bez aktualizacji. Udało mi się zgrać grę z płyty na dysk twardy. Tutaj moje pytanie: czy można zgrać grę z pendrive'a na dysk twardy? Jaki format musiałaby ona wtedy mieć? Wiem, że do przerzucenia powinienem użyć raczej Freestyle File Manager.

I jeszcze pytanie jak mogę zalogować się do serwera XLink Kai? Zarejestrowałem się na stronie, ale w xboxie nie może znaleźć silnika. Czy muszę forwardować porty w routerze?
    z góry dzięki
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    z xlink kai jest bardzo istotna wersja dasha.
    jeśli masz 3.0b rev 483 to ta wersja nie współpracuje z xlink kaiem tylko z programem LiNK.
    na wersji 2.2 działa Kai normalnie

5. qpatrix

qpatrix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    YEAH! udało mi się powgrywać gierki do Freestyle Dash'a :D . Najpierw przekonwertowałem je z Iso do GoD za pomocą tego tutoriala : http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/ a następnie wrzuciłem na dysk zewnętrzny, i z dysku zewnętrznego na dysk twardy xboxa. Ściągnąłem sobie tę skórkę na FSD: Xbox 360 Theme Depository - Themes for Xbox 360 software and more - MetroStyle by Idefix v4_0_1 .
    Mam jeszcze jeden problem. Czy to normalne, że kiedy przełączam się z oryginalnego Dash'a na FSD to pojawia się czarny ekran i muszę czekać około minuty? Tak samo jest jak włączam konsolę i pojawia się ekran startowy - trzeba czekać około minutę zanim się załączy FSD. Jak w FSD wchodzę w zainstalowane gry - to też konsola jakby się na jakiś czas zwiesza, po czym pokazują się zainstalowane gierki. Trochę to niewygodne, zwłaszcza gdy chcę przęłączyć sobie grę na inną. Piszę o tym, bo na początku tak nie było.
    Kolejne pytanie - czy mogę zakupić ten adapter do mojej konsoli : WIRELESS NETWORKING ADAPTER XBOX 360 WIFI X360 PS3 (3025360877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy muszę zakupywać oryginalny WIRELESS NETWORKING ADAPTER XBOX360 WIFI MICROSOFT (3029987764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?

6. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jaka data tej konsoli bo mierzi mnie jaką wersję kupiłeś i czy Ci się opłacało :D

//Edit
    adapter musi być oryginalny
    a w ustawieniach FSD, w zakładce content odznacz opcję "Automatycznego skanowania" - tylko pamiętaj, że po każdym skopiowaniu gry na dysk konsoli musisz ręcznie przeskanować żeby znalazło nowe tytuły

7. qpatrix

qpatrix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    MFR Date: 2007 - 07 - 09
    Serial Number: 1055389 72105

co to znaczy? ;>

8. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    FALCON....będzie RROD.

​ile masz gwarancji ?

9. qpatrix

qpatrix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2 miesiące. co znaczy rrod? jak mogę się przed tym zabezpieczyć?

No i nadal mam problem z tym potwornie długim ładowaniem się FSD. Wyłączyłem opcję automatycznego skanowania, nawet zmieniłem na chwilę domyślną ścieżkę docelową gier i nic. Wciąż po kliknięciu w "Xbox 360 Games" albo przy przełączaniu się z Dasha do FSD trzeba czekać około minuty...

//Nie pisz posta pod postem, korzystaj z opcji Edycja
    ~z0nk31

10. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    no to pięęęęknie utopiłeś 750,-
    Ale!
    Opis aukcji nie pasuje do sprzedanego produktu, nie jest to Jasper ani Slim - masz prawo do reklamacji.
    Za taką kwotę kupisz przerobionego Slima a na pewno Jaspera.
    Falcon to szrot.

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie na firmę nie zwalajcie sprzedali zgodny produkt z opisem. Rozwiązaniem będzie grac na nowo FSD

12. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
  13. qpatrix

qpatrix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam 10 dni na zwrot, więc w poniedziałek im kurierem odeślę :) co mogę zakupić w tej cenie oczywiście już z RGH?

14. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    porządnego Jaspera z dyskiem i dwoma padami

15. HairyHeeled

HairyHeeled Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nawet slim by się już znalazł.

16. bison616

bison616 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    b-stok
    mam falcona z 2008 i śmiga jak szalony
    zero problemów
    ale to loteria

17. qpatrix

qpatrix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem z wolnym ładowaniem znikł sam, nagle przy zmianie skórki FSD zaczęło śmigać szybko. Wcześniej pogrzebałem jeszcze coś w ustawieniach. Sprzedawca przez telefon mówił mi, że wolne ładowanie FSD i katalogu gier jest normalne w przerobionych Xbox'ach, więc ściemniał. Mówił, że im więcej gier ściągnę tym wolniej będzie konsola się ładować.
    Teraz pytanie, czy znajde konsolę Jasper w wersji 500gb HDD? Czy będę musiał się bawić w przekładanie?

18. qpatrix

qpatrix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
Wczytywanie...

Poleć forum