1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z podpiętego dysku twardego

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez NowyKoles, Grudzień 3, 2012.

1. NowyKoles

NowyKoles Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Wiem że temat był poruszany wiele razy jednak chciałbym się upewnić jak to wygląda w tym momencie przy najnowszym dashu.
    Otóż zakupiłem dysk twardy podpinany pod USB i wysłałem napęd do przerobienia tak aby odczytywał kopie zapasowe gier. Pytam więc czy bedę mógł grać w gry które bedą na pendrive? Jedni piszą że działa im normalnie jeżeli skopiują do biblioteki gier, inni że nie ma takiej opcji stąd też piszę ten temat.
    Jest to dla mnie ważne bo nie mam za bardzo pewności czy moja nagrywarka (Samsung DVD DL) poradzi sobie z wypalaniem gier - wypalałem na Verbatimach ale nie miałem okazji tego sprawdzić gdyż miałem nie przerobiony napęd
    P.S : Możecie mi podać nagrywarkę specjalną pod wypalanie gierek na xboxa na angielskim ebayu albo amazon (mieszkam w anglii więc musi być z angielskiej strony)

Tu screen skąd moja niepewność:

Mam Xbox'a 360 Slim 250GB - Data produkcji rok 2010

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    odpalać z dysku przenośnego możesz tylko na rgh, jtag,lub xkey, jeżeli masz tylko przeflashowany, np LT 3.0, napęd to możesz zgrać na pendrive grę ale odpalić ją możesz tylko i wyłącznie wkładając płytę z tą grą do napędu.

4. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Tak jak pisał kolega wyżej, a do wypalania gier abyś mógł je instalować na dysku i grać bezpiecznie potrzebujesz napędu Liteon Ihas x24 - B (x - numerek numer modelu od 1-6)

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum