1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry z profilami gracza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez niket90sport, Listopad 1, 2014.

1. niket90sport

niket90sport Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cze. poszukuje pełnych wersji gier z profilami gracza na nie przerobionego xbox 360 ?? podawać linki z grami . Ponieważ nie mam już w co grać nudy.. a szukałem ale nigdzie chyba nie ma . Najlepiej gta san andreas jak byście podesłali albo inne gry z profilami gracza

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ty to chyba sobie żartujesz, dawno się tak nie uśmiałem :biggrin-new:

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poważnie myślisz, że inni będą płacić za gry po to żeby Tobie dawać profile z grami za darmo? Jak chcesz GTA SA to kup sobie kartę 50tkę za 38 na allegro i wtedy GTA masz za 14,75 zł, a pozostałe fundusze wykorzystasz na co chcesz ;) A jeżeli nie o to chodzi to masz dział od tego tutaj: http://xboxforum.pl/zamienie-48/wymiana-kont-silver-z-grami-80576/

5. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Chyba się przesiadłeś z PC, bo jak to sobie wyobrażasz? Nagrasz na DVD, wrzucisz płytę do konsoli i śmiga? :D Też się uśmiałem. Żebyś mógł grać na piratach potrzebujesz przeróbki. Poczytaj o LT 3.0 (lub jeśli masz konsolę wyprodukowaną po sierpniu 2011 to LTU) albo RGH, bo to są typy przeróbek. Ewentualnie zostaje jeszcze wasabi albo xkey. Masz cztery możliwości, żeby grać na piratach. Każda z nich umożliwi ci granie na grach ściągniętych z netu. Na oryginale jest to niemożliwe :D

Wczytywanie...

Poleć forum