1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z RGH przerobienie i nagranie pod LT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konstantyno110, Sierpień 19, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. konstantyno110

konstantyno110 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam niedawno pisałem że miałem problem z grą pod RGH uporałem się ze wszystkim wiem jak przerobić z ISO gdzie wrzucić jak są 2 DVD i.t.p. Znajomy na też 360 jednak z 2009 bądź 2008 roku i nie może mieć RGH ma jedynie LT2.0 czy 3.0 tego nie wiem on też nie. Pytanie czy da się w jakiś sposób przerobić grę która już jest pod RGH ( nie ISO ) tylko normalnie folder a później w nim pliki ? Szukam od rana ale nic nie mogę znaleźć. Z góry dziękuje za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie.

konstantyno110 lubi to.
  4. konstantyno110

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jedynie mieć już pod LT albo mieć ISO ?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    ISO oryginalne, nagrane na Płyte innej opcji nie ma.

konstantyno110 lubi to.
  6. konstantyno110

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje za odpowiedź pozdrawiam :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum