1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z rosji na xbox 360 i PS 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez wksgru, Listopad 6, 2011.

1. wksgru

wksgru Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Witam mam pytanie jak to wyglada z orginalnymi grami z rosji sa jakies blokady regionalne i czy znacie jakis sklep z grami z rosji poniewaz ruznica cen jest ogromna za bf 3 w polsce płacimy 180 zł a w rosji 50 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cuchulinn

Cuchulinn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To nie są oryginalne gry. U nich poprostu piractwo jest legalne, więc możesz kupić w sklepie ala empik, gry pięknie wydane za marne grosze. Problem w tym, że bez przeróbki tego nie odpalisz ;)

4. wksgru

wksgru Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Taa, kolekcjonerka AC Revelations za 90zł. O ile sam się uczę Rosyjskiego 5ty rok to odechciewa mi się czytać gdy widzę tyle cyrylicy. temat ciekawy, może ktoś rozwikła zagadkę tego serwisu ?

Ta strona co podałeś w pierwszym poście pokazuje gry na PC więc stąd taka różnica cenowa, ale nawet, to w rosji jest taniej z grami PC niż u nas.

6. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    o kurde ale tanio ;D pewnie z przemytu ;D

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Zagadka rozwiązana. Są to klucze do PCtowych wersji gry. Nic nowego, u nas na allegro też to jest. Można kupić Battlefielda 3 za 60zł, z tym że legalność pochodzenia tego klucza stoi pod znakiem zapytania.

8. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak widziałem pudełka z gier z Rosji to tam wersję Xtreme były na pudełku napisane;)

9. radher

radher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osobiscie widzialem oryginaly z Rosji w Polsce. Cena premierówek to ok 60PLN.

10. wksgru

wksgru Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    pisałem do kolesia z tej stronik odpowiedział mi ze to sa gry pudełkowe ale niestety zle popatrzyłem i te gry na xs i ps 3 sa tansze o 60 zł czyli na to samo wyjdzie z przesyłka a na pc sa to gry multi lang ale pudełko i wszysko w cyrylicy :D

Wczytywanie...

Poleć forum